Ski-WMOC 2010K 2010.02.09. 9:54
Rajtlista long 2készítette: MT2003 © Stephan Krämer 2007

     Rajtsz         Chip Név                                      Szül Orsz                       Rajt 


   M35  (8)   10.2 km   21 ep                                  

        619              Üres                                                                     1:00 
        593       222559 Siarhei Voranau                            62 BLR                        3:00 
        614       211743 Petru Stupu                                73 ROU                        5:00 
        608       348955 Istvan Sebestyen                           74 ROU                        7:00 
        569        99777 Andrey Shvedov                             72 RUS                        9:00 
        591       406896 Sandi Kmetic                               71 SLO                       11:00 
        540       222551 Jari Hannuksela                            74 FIN                       13:00 
        600       211765 Florin Darjan                              73 ROU                       15:00 



   M40  (11)  10.0 km   16 ep                                  

        620              Üres                                                                    17:00 
        621              Üres                                                                    19:00 
        502       222553 Jyrki Tuokko                               68 FIN                       21:00 
        609       338707 Spita Cornelus                             67 ROU                       23:00 
        617       211749 Robert Raduly                              68 ROU                       25:00 
        602       222556 Tommy Jauhojarvi                           69 NOR                       27:00 
        552       222555 Viktors Lescovs                            70 LAT                       29:00 
        554       435723 Antti Virtanen                             68 FIN                       31:00 
        550       503727 Arturs Grinbergs                           70 LAT                       33:00 
        501       222552 Jyrki Piirainen                            68 FIN                       35:00 
        551       201200 Janis Lazdans                              70 LAT                       37:00 



   M45  (12)  9.0 km   19 ep                                   

        623              Üres                                                                     3:00 
        622              Üres                                                                     5:00 
        555       364901 Goran Persson                              62 SWE                        7:00 
        564        61383 Hansruedi Haeny                            62 SUI                        9:00 
        604       620607 Sergey Chernykh                            62 RUS                       11:00 
        611       895110 Max Habenicht                              63 AUT                       13:00 
        565        54665 Marcel Ruppenthal                          65 SUI                       15:00 
        596        45419 Gyorgy Filo                                63 HUN                       17:00 
        603       222562 Lars Lystad                                65 NOR                       19:00 
        588       222560 Seppo Makinen                              63 FIN                       21:00 
        590      1302138 Pierre Bernard                             65 FRA                       23:00 
        576       222561 Olli Savikko                               64 FIN                       25:00 



   M50  (18)  8.4 km   17 ep                                   

        624              Üres                                                                    22:00 
        625              Üres                                                                    24:00 
        616       243830 Sture Noren                                58 SWE                       26:00 
        578        45470 Peter Vanko                                59 HUN                       28:00 
        566       761960 Alois Achermann                            60 SUI                       30:00 
        567       406527 Alain Junod                                59 SUI                       32:00 
        580         6377 Sergej Sonnenberg                          56 GER                       34:00 
        518       222566 Heikki Peltonen                            57 FIN                       36:00 
        577       580930 Tamas Janko                                58 HUN                       38:00 
        583      1300007 Emilian Minoiu                             57 ROU                       40:00 
        560       209076 Juhani Jetsonen                            59 FIN                       42:00 
        516       222564 Ari Martikainen                            58 FIN                       44:00 
        553      2012400 Edmunds-Gvido Zvaigzne                     58 LAT                       46:00 
        517       222565 Pasi Martikainen                           59 FIN                       48:00 
        510      1301583 Victor Rylov                               56 RUS                       50:00 
        586       222567 Grigor Costan                              59 ROU                       52:00 
        594       222563 Leanid Yazykou                             56 BLR                       54:00 
        503       605512 Markku Laine                               59 FIN                       56:00 



   M55  (9)   7.7 km   15 ep                                   

        626              Üres                                                                     2:00 
        605       842662 Ludomir Parfianowicz                       55 POL                        4:00 
        545       222570 Hannu Hippelainen                          51 FIN                        6:00 
        505       224321 Jarmo Vainio                               53 FIN                        8:00 
        595       222568 Anatoli Labanouski                         52 BLR                       10:00 
        610       338706 Ilie Cretu                                 54 ROU                       12:00 
        520       222569 Asko Kujala                                46 FIN                       14:00 
        504       402503 Markku Leinonen                            52 FIN                       16:00 
        612        50344 Alasdair Wilson Craw                       54 GBR                       18:00 



   M60  (14)  7.4 km   14 ep                                   

        628              Üres                                                                     1:00 
        627              Üres                                                                     3:00 
        579        45405 Zoltan Boros                               48 HUN                        5:00 
        558        10300 Lars-Ake Sjokvist                          47 SWE                        7:00 
        546       224322 Teuvo Lehtinen                             48 FIN                        9:00 
        570      1007923 Viatcheslav Gorelov                        50 RUS                       11:00 
        521      1009896 Antero Karvinen                            47 FIN                       13:00 
        571      1007652 Nikolay Kasatkin                           48 RUS                       15:00 
        613       210075 Giancarlo Delleva                          50 ITA                       17:00 
        556        28876 Bo Johansson                               47 SWE                       19:00 
        506       909657 Heikki Saarinen                            50 FIN                       21:00 
        601       211766 Edmund Gobl                                49 ROU                       23:00 
        547       889900 Risto Orpana                               46 FIN                       25:00 
        557       668866 Kjell Sandstrom                            50 SWE                       27:00 



   M65  (9)   6.4 km   13 ep                                   

        629              Üres                                                                    20:00 
        522       224324 Mauno Hanhela                              45 FIN                       22:00 
        572      1007033 Pavel Rusanov                              41 RUS                       24:00 
        523       224325 Matti Lind                                 41 FIN                       26:00 
        525       224327 Martti Varis                               41 FIN                       28:00 
        575        46208 Curt Maier                                 44 AUT                       30:00 
        524       224326 Markku Tunturi                             43 FIN                       32:00 
        507       224330 Unto Kanerva                               42 FIN                       34:00 
        548       224328 Pertti Nyberg                              43 FIN                       36:00 



   M70  (8)   4.8 km   12 ep                                   

        630              Üres                                                                    16:00 
        526       224332 Erkki Alakuijala                           37 FIN                       18:00 
        559        36034 Birger Lundberg                            39 SWE                       20:00 
        582       501901 Helmut Conrad                              40 GER                       22:00 
        574        64562 Gerhard Horn                               36 GER                       24:00 
        519       224331 Tapani Hakkinen                            37 FIN                       26:00 
        599       241749 Yuichi Takeishi                            37 JPN                       28:00 
        511       237425 Victor Yarkov                              39 RUS                       30:00 



   M75  (4)   2.8 km   8 ep                                    

        631              Üres                                                                    11:00 
        527       224333 Pauli Heimala                              31 FIN                       13:00 
        581       338700 Arvo Mikkonen                              34 FIN                       15:00 
        528       224334 Paavo Pystynen                             32 FIN                       17:00 



   M80  (2)   2.4 km   9 ep                                    

        632              Üres                                                                    12:00 
        541       224335 Kyosti Jappinen                            28 FIN                       14:00 



   W35  (5)   8.2 km   15 ep                                   

        633              Üres                                                                     2:00 
        584      1300001 Veronica Minoiu                            72 ROU                        4:00 
        585      1300008 Erika Rosca                                72 ROU                        6:00 
        568        64403 Ursi Ruppenthal                            71 SUI                        8:00 
        597        45235 Agnes Simon                                74 HUN                       10:00 



   W40  (5)   7.9 km   14 ep                                   

        634              Üres                                                                     2:00 
        589       224337 Ulla Silventoinen                          68 FIN                        4:00 
        607       238720 Ileana Jeler                               68 ROU                        6:00 
        542       224336 Eija Hannuksela                            68 FIN                        8:00 
        508      1009763 Maarit Dahlman-Tervala                     69 FIN                       10:00 



   W45  (6)   7.5 km   14 ep                                   

        635              Üres                                                                    18:00 
        618      1601278 Galina Kornilova                           63 KAZ                       20:00 
        549       224338 Johanna Gustafsson                         62 FIN                       22:00 
        561       209081 Sari Jetsonen                              60 FIN                       24:00 
        598       350205 Elisabeta Orosz                            65 CAN                       26:00 
        512      1301105 Victoria Fershalova                        58 RUS                       28:00 



   W50  (5)   6.4 km   12 ep                                   

        636              Üres                                                                    12:00 
        513       895807 Nadezda Starostina                         59 RUS                       14:00 
        563       338724 Paivi Raatikainen                          58 FIN                       16:00 
        562       338723 Kirsi Kihlstrom                            59 FIN                       18:00 
        529       224339 Anne Pelto-Huikko                          58 FIN                       20:00 



   W55  (5)   4.7 km   12 ep                                   

        637              Üres                                                                     1:00 
        543      1302146 Tatiana Barsukova                          52 RUS                        3:00 
        530       224340 Marja Suomalainen                          49 FIN                        5:00 
        615       211838 Cornelia Bors                              55 ROU                        7:00 
        514       238267 Irina Stepanova                            52 RUS                        9:00 



   W60  (7)   4.7 km   11 ep                                   

        638              Üres                                                                     2:00 
        509       224323 Marja Kanerva                              48 FIN                        4:00 
        532        64987 Mirja-Liisa Sulander                       46 FIN                        6:00 
        531       222697 Ritva Halme                                49 FIN                        8:00 
        606       211501 Gabriela Iosub                             47 ROU                       10:00 
        544      1301543 Tamara Bortnovskaya                        50 RUS                       12:00 
        573      1007047 Elena Rusanova                             50 RUS                       14:00 



   W65  (5)   3.7 km   11 ep                                   

        639              Üres                                                                    27:00 
        534       222739 Tuula Varis                                44 FIN                       29:00 
        515       211580 Galina Vershinina                          45 RUS                       31:00 
        533        64976 Rauni Muikku                               43 FIN                       33:00 
        535       222759 Anneli Vilppola                            43 FIN                       35:00 



   W70  (3)   3.4 km   10 ep                                   

        670              Üres                                                                    23:00 
        536       415540 Eila Pekkarinen                            37 FIN                       25:00 
        537       222762 Pirkko Tahvanainen                         40 FIN                       27:00 



   W75  (2)   2.8 km   8 ep                                    

        671              Üres                                                                    19:00 
        538      1304183 Aune Jalava                                32 FIN                       21:00 



   W80  (2)   2.0 km   6 ep                                    

        672              Üres                                                                    29:00 
        539       222794 Saara Koivunen                             28 FIN                       31:00